projektowanie stron HTML5
grafika komputerowa
pozycjonowanie i reklama stron WWW

1
2
3
4

CO WYRÓŻNIA MOJE PROJEKTY:

  • Unikalna i atrakcyjna grafika.
  • Możliwość wdrożenia systemu
    zarządzania treścią CMS.
  • Pomyślna walidacja kodu HTML/CSS.
  • Zastosowanie najnowszych technologii.
  • Zooptymalizowana treść i grafika.
  • Przejrzystość i poprawność kodu.
10

Strona główna

Współpraca

Współpracuję z kilkoma firmami oraz osobami prywatnymi, dzięki czemu podejmować się mogę współpracy przy dużych projektach, w których 1 osoba może sobie nie poradzić. Ponadto często działam na zasadzie pomocy lub udziału w danym projekcie jako grafik kompterowy lub webmaster.

Oto osoby i firmy z którymi współpracuję.

Wirtuale.pl - tworzenie pakietów stron + hosting.

Z firmą Wirtuale.pl współpracuję od sierpnia 2012 r. Jest to firma z Kielc, która pośredniczy między mną a klientem, którego pozyskali.

W zakres moich działań wchodzą: projektowanie grafiki oraz tworzenie stron i wdrażanie ich pod znane systemy CMS. Ostatnie projekty: http://bm-przyjazn.eu, http://hansacar.pl i http://scfil.pl.

Michał Kanak - programista PHP, Delphi.

Z Michałem współpracuję od 2010 roku. Razem tworzyliśmy większe projekty, w których ja byłem odpowiedzialny za część prezentacyjną, Michał zaś programistyczną.

Wykonane projekty: http://twojefilmy.org oraz http://twojeseriale.org.

StrongMedia - pozycjonowanie stron WWW.

Z agencją http://strongmedia.pl współpracuję od początku roku 2011. Pomagam im przy tworzeniu projektów stron WWW, gdyż w część ich działalności wchodzi również webdesign.

Wykonane projekty: http://ecoteq.pl oraz http://mt-projekt.com.pl.

ZARA - tworzenie stron i programowanie aplikacji desktopowych.

Z firmą ZARA współpracuję najkrócej, bo od lutego 2012 roku. Brałem udział w projekcie strony WWW z katalogiem produktów oraz tworzyłem szatę graficzną dla sklepu Kempa.

Wykonane projekty: http://sportdirekt.pl oraz sklep Kempa.

Enterso - pozycjonowanie stron WWW.

Z firmą Enterso współpracuję przy tworzeniu video tutoriali dotyczących SEO - obsługi programów SEO Adder, AdMailer. Kursy zobaczyć możesz w sekcji stworzone videokursy.

Wykonane projekty: SEO Adder 8 - Program do pozycjonowania stron - Pierwsze kroki i AdMailer 4 - Program do wysyłanina mailingu.