projektowanie stron HTML5
grafika komputerowa
pozycjonowanie i reklama stron WWW

1
2
3
4

CO WYRÓŻNIA MOJE PROJEKTY:

  • Unikalna i atrakcyjna grafika.
  • Możliwość wdrożenia systemu
    zarządzania treścią CMS.
  • Pomyślna walidacja kodu HTML/CSS.
  • Zastosowanie najnowszych technologii.
  • Zooptymalizowana treść i grafika.
  • Przejrzystość i poprawność kodu.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy możliwe jest podpięcie strony pod system zarządzania treścią CMS?

Tak. Niemal przy połowie projektów jakie wykonuję klient życzy sobie podpięcie strony pod znany i łatwy w obsłudze system CMS. Najwięcej stron opierałem pod system WordPress, który jest prosty, dość lekki i nie wymaga żadnej wiedzy, aby się nim posługiwać. Przy bardziej zaawansowanymch projektach warto skorzystać z Drupala lub Joomli, oba te CMS'y posiadają ogromne możliwości. Cena za stronę z CMS jest o ok. 15-20% wyższa.

Jak wygląda współpraca przy tworzeniu strony WWW?

Na samym początku współpracy przygotowuję umowę o dzieło. Następnie gromadzę niezbędne informacje i przedstawiam kilka pomysłów na stronę. Po wybraniu przez klienta najbardziej interesującej przechodzę do projektowania szaty graficznej. Po sprawdzeniu i nałożeniu potencjalnych poprawek przechodzę do pisania kodu. Na koniec, na prośbę klienta, mogę wdrożyć ją pod system CMS.

Czy moje strony są optymalne i szybkie?

Tak. Posiadam szeroką wiedzę dotyczącą optymalizacji witryn, na którą składa się uniwersalny i poprawny kod, umiejętne posługiwanie się CSS oraz "lekka" grafika. Jako optymalne uznawać też możesz intuicyjne i przyjemne w obsłudze serwisy. Zaoferować Ci mogę projekt zgodny z zasadami user experience. Chcąc pozycjonować później swoją stronę należy ją przed tym zoptymalizować pod kątem SEO, jest to 3 i ostatnie znaczenie frazy optymalne strony WWW.

Jak usprawnić możesz pracę nad projektem?

Aby praca nad danym projektem przebiegała możliwie najszybciej i najefektywniej potrzebne mi są wszelkie informacje o funkcjonalnościach strony a także jej wyglądu i zastosowania. Niezwykle pomocne okazuje się również przedstawienie stron konkurencji. Widząc poziom w jakim konkurencyjna strona została stworzona wiem dokładnie jak ulepszyć i poprawić konwersję na Twojej witrynie WWW.

Co będzie potrzebne do zaprojektowania strony WWW?

Aby w sieci pojawiła się Twoja strona WWW niezbędne będą wszelkie informacje na temat danej działalności. W postaci dokumentu tekstowego przesłać mi musisz wszystkie teksty, jakie widnieć mają na witrynie. Istnieje również możliwość ich zamówienia, współpracuję z kilkama copywriterami, którzy zajmują się tym zawodowo. Oprócz tego niezbędne jest podesłanie fotografii firmy i loga. Inne grafiki zamówić mogę w tzw. bankach zdjęć.

Czy zajmuję się pozycjonowaniem stron WWW?

Tak. Pozycjonowaniem zajmuję się od kilku lat. W zakres usługi wchodzą zdobywanie linków, budowanie zaplecza, pisanie precli i wspomniana w 2 punkcie optymalizacja. W sekcji e-marketing obejrzeć możesz efekty mojej pracy. Dodać muszę, że pozycjonuję jedynie na frazy o średniej i średnio-wysokiej konkurencji. Ponadto zajmuję się też prowadzeniem kampanii marketingowych Google.

W jakich technologiach tworzę?

Większość stron zaprojektowanych do tej pory stworzyłem w technologii HTML 4.1, CSS 2.1 oraz PHP 4 i JS. Od końca roku 2011 projektuję już w HTML5 i CSS3 a także PHP 5 i JS, w tym jQuery. Ponadto wdrażam projekty pod systemy zarządzania treścią, najczęściej jest to CMS WordPress. Stosuję się do zasad user experience, moje projekty zawsze są optymalne i błuskawicznie ładują się w przeglądarkach internetowych.